Basketbalistům Sacramenta se zranil nejlepší střelec Fox

16. července 2020 09:47 - Praha

S další komplikací se před restartem NBA musejí vypořádat basketbalisté Sacramenta. Jejich nejlepší střelec De'Aaron Fox si na tréninku poranil kotník a musí mít zhruba deset dní klid. Pak ho čeká další vyšetření.

 

Profimedia.cz

Před začátkem přípravného kempu na Floridě měli čtyři hráči Sacramenta pozitivní test na koronavirus. Další člen týmu Richaun Holmes pak porušil ligová opatření proti šíření covidu-19 a musel znovu na deset dní do karantény.

Sacramento zahájí v uzavřeném areálu Disney Worldu v Orlandu obnovenou sezonu 31. července utkáním proti San Antoniu. Mužstvo Spurs bude ve zbytku soutěže postrádat Treye Lylese, který ve středu podstoupil operaci slepého střeva.

Basketbalový reprezentant Auda odchází z Francie do Japonska

Čtyřiadvacetiletý Lyles během své první sezony v San Antoniu většinou patřil do základní sestavy a v dohrávce ligy po koronavirové pauze měl mít v týmu ještě důležitější roli díky absenci LaMarcuse Aldridge, který byl v červnu na operaci s ramenem.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.