Rubriky:

Basketbal

Hráč NBA měl návštěvu na pokoji, za trest byl vyloučen

12. září 2020 10:58

Houston přišel pro zbytek play off NBA o křídelního hráče Danuela House. Vedení soutěže sedmadvacetiletého basketbalistu Rockets vyloučilo z uzavřeného komplexu v Orlandu, kde se vyřazovací část odehrává, za porušení zdravotních a bezpečnostních pravidel zavedených kvůli koronaviru.

 

Gary A. Vasquez, Reuters

"House si 8. září na několik hodin na hotelový pokoj pozval hosta, který neměl povolení být v komplexu. Pan House proto opouští kampus a ve zbývajících zápasech hrát nebude," uvedlo vedení NBA. Liga byla v březnu přerušena kvůli pandemii koronaviru a za přísných opatření se rozběhla v červenci v uzavřené "bublině" v Orlandu.

House kvůli vyšetřování případu přišel o čtvrteční zápas druhého kola s Los Angeles Lakers, který Houston prohrál 100:110. Rockets v sérii ztrácejí 1:3 na zápasy a sezona jim může skončit v neděli.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.