LA Clippers - Utah 132:106Stav série 1:2Clippers po přesunu série do své haly jasně porazili Utah a snížili na 1:2

Basketbalisté Los Angeles Clippers po přesunu série 2. kola play off NBA s Utahem do své haly vybojovali první vítězství. Ve Staples Centre vyhráli nad nejlepším týmem základní části přesvědčivě 132:106 a snížil stav na 1:2 na zápasy. Třicetibodovými výkony k tomu přispěli Kawhi Leonard (34) a Paul George (31). Čtvrtý duel je znovu v Los Angeles na programu v noci na úterý.

Terance Mann z LA Clippers(vlevo) se snaží využít upadnutí Jordana Clarksona z Utahu a vstřelit koš.

Nejlepší střelec utkání Leonard ovládl s dvanácti úspěchy i zápasovou statistiku doskakování, přidal také pět asistencí. George trefil šest z deseti tříbodových střel. Oba týmy skórovaly zpoza oblouku devatenáctkrát a domácím se to dařilo s více než padesátiprocentní úspěšností.

Střeleckým lídrem Utahu byl s 30 body a pěti trojkami Donovan Mitchell, ačkoliv v první čtvrtině vyšel naprázdno. Navíc zápas nedohrál kvůli zranění zhruba z poloviny poslední čtvrtiny.