Curry díky nové smlouvě s Golden State vydělá za čtyři roky 215 milionů dolarů

4. srpna 2021 00:52 - Oakland

Dvojnásobný nejužitečnější hráč basketbalové NBA Stephen Curry podepsal s Golden State Warriors podle televizní stanice ESPN novou čtyřletou smlouvu na 215 milionů dolarů. Dosavadní kontrakt mu vyprší příští rok, takže se klubu zavázal až do roku 2026.

 

Twitter@TheHoopCentral

Držitel tří mistrovských titulů s Golden State je podle svého agenta prvním hráčem v historii ligy, který uzavřel dvě smlouvy v hodnotě přes 200 milionů dolarů. Momentálně Currymu běží pětiletý kontrakt na 201 milionů dolarů.

Třiatřicetiletý Curry se letos stal po pěti letech opět nejlepším střelcem NBA, když dal v průměru 32 bodů za zápas. Posedmé byl nominován do Utkání hvězd. Už dříve se nechal slyšet, že chce v dresu Warriors, kterým je věrný celou dobu, ukončit kariéru.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.