Rubriky:

Běhání

Pivovarský běh přilákal davy závodníků

3. srpna 2020 20:16 - Plzeň/Praha

Ostřílení závodníci i rodiny s dětmi si nenechali v sobotu ujít unikátní závod Pivovarský běh s Birelem. Jeho trasa vedla plzeňským pivovarem a na to, jak to na neotřelé běžecké akci spojené se zlatavým mokem vypadalo, se můžete podívat ve videu níže.

Video již není dostupné

Reuters

Trasa závodu vedla areálem plzeňského pivovaru, včetně historického sklepení, ve kterém se vaří pivo tradiční metodou jako za dob prvního sládka.

„Myslím si, že pivovar je jako dělaný pro takový krásný běhy a proto, abychom také těm běžcům ukázali ty naše krásný prostory, do kterých by se jinak třeba vůbec nedostali," uvedl Václav Berka, známý český sládek.

V ranním běhu se nejlépe vedlo Martinovi Slaninovi z klubu Sokol Hradec Králové. Odpolední závod ovládl Přemysl Švarc a večerní triumf si pak připsal Pavel Štěpáník z klubu TJ Sušice.

pb, Sport.cz

Časová osa: Běhání

Filtr článků - Běhání


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.

Kalendář akcí

Kdykoliv září říjen listopad prosinec leden 2021 únor 2021 březen 2021 duben 2021 květen 2021 červen 2021 červenec 2021 srpen 2021 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce

Podsekce:

         

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..