Rubriky:

Běhání

Pivovarský běh přilákal davy závodníků

3. srpna 2020 20:16 - Plzeň/Praha

Ostřílení závodníci i rodiny s dětmi si nenechali v sobotu ujít unikátní závod Pivovarský běh s Birelem. Jeho trasa vedla plzeňským pivovarem a na to, jak to na neotřelé běžecké akci spojené se zlatavým mokem vypadalo, se můžete podívat ve videu níže.

Video již není dostupné

Reuters

Trasa závodu vedla areálem plzeňského pivovaru, včetně historického sklepení, ve kterém se vaří pivo tradiční metodou jako za dob prvního sládka.

„Myslím si, že pivovar je jako dělaný pro takový krásný běhy a proto, abychom také těm běžcům ukázali ty naše krásný prostory, do kterých by se jinak třeba vůbec nedostali," uvedl Václav Berka, známý český sládek.

V ranním běhu se nejlépe vedlo Martinovi Slaninovi z klubu Sokol Hradec Králové. Odpolední závod ovládl Přemysl Švarc a večerní triumf si pak připsal Pavel Štěpáník z klubu TJ Sušice.

pb, Sport.cz

Časová osa: Běhání

Filtr článků - Běhání


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Kalendář akcí

Kdykoliv leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce

Podsekce:

         

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..