Rubriky:

Biatlon

Björndalen a Domračevová si po konci kariéry zazávodí na Schalke

7. září 2018 12:48 - Gelsenkirchen

Biatlonové hvězdy Ole Einar Björndalen a Darja Domračevová, které po minulé sezóně ukončily kariéru, se společně představí v exhibici na fotbalovém stadiónu Schalke. Slavný manželský pár bude 29. prosince v Gelsenkirchenu startovat v tradiční smíšené štafetě. Jejich účast dnes oznámili pořadatelé.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Oba máme na ten závod pěkné vzpomínky. Já jsem tam startoval několikrát, Darja zatím jednou. Užili jsme si to. Na žádném jiném stadiónu člověku nenaskočí husí kůže tak jako tady," řekl Björndalen k atmosféře, kterou obvykle vytvoří kolem 45 tisíc diváků. Legendární Nor závod v letech 2003 až 2006 čtyřikrát za sebou vyhrál.

Osminásobný olympijský vítěz a dvacetinásobný mistr světa ukončil kariéru v dubnu v 44 letech. Dvaatřicetiletá Domračevová, která s Björndalenem vychovává malou dceru, ho následovala v červnu. Se čtyřmi zlatými medailemi je nejúspěšnější biatlonistkou olympijské historie.

ČTK

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.