Živě

Jak tráví dovolenou hvězdné biatlonistky? U moře, na skialpech i na lezecké stěně

28. dubna 2019 12:26 - Praha

I když by člověk řekl, že po sezoně zamíří biatlonistky na dovolenou někam do tepla, své volno většina z nich tráví na horách. Podívejte se, kam zamířily české i světové hvězdy nabírat sílu na další ročník Světového poháru, na nějž se již brzy začnou připravovat.

 

Facebook

Vítězka Světového poháru Dorothea Wiererová patří nejen k nejúspěšnějším, ale také k nejkrásnějším biatlonistkám. Usměvavá Italka po skončení sezony, v níž získala i zlato na mistrovství světa v závodě s hromadným startem, vyrazila nejdříve do Livigna na snowboard a poté odjela chytat bronz k moři.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

She is the most beautiful woman what I know ❤🔥 @dorothea_wierer

Příspěvek sdílený 🇮🇹 DORO WIERER 🇮🇹 (@dorothea._.wierer),Dub 24, 2019 v 7:40 PDT

Do Paříže na výlet si nejdříve zajela Paulina Fialková. Šestá žena v letošním Světovém poháru poté zamířila do Thajska a o Velikonocích vyrazila na skialpech po Nízkých Tatrách. „Odpočinek byl skvělý. Tentokrát jsme zvolili jiný druh dovolené, než na jaký jsem byla zvyklá. Užili jsme si víc zábavy a méně jsme se opalovali. Stálo to za to,“ pochvalovala si slovenská hvězda na webu sport.pravda.sk.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

💁🏽‍♀️ #faktdobretofoti #huaweip30pro #prekonajlimityfotografie #vacay @huaweimobileczsk

Příspěvek sdílený Paulína Fialková (@paja.fialkova),Dub 15, 2019 v 10:18 PDT

Do hor vyrazily i milovnice vysokohorské turistiky Laura Dahlmeierová a Veronika Vítková. Česká biatlonistka nejprve potrénovala lezení na stěně a poté odjela se svým partnerem, biatlonovým trenérem Markem Lejskem do Nepálu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Biatlonova sezona ukoncena, lezecka zahajena💪😊 @makak_arena @makak_holds__walls #lezeckaarenamakak #boulderliberec

Příspěvek sdílený Veronika Vitkova (@verca.vitkova),Bře 29, 2019 v 5:07 PDT

To olympijská vítězka a mnohonásobná mistryně světa, Němka Dahlmeierová se tentokrát vydala do Íránu, kde se svými přáteli tráví dovolenou na nejvyšších vrcholech tohoto státu.

Laura Dahlmeierová vyrazila do Íránu.

Facebook

Na Kamčatku se vydala odpočívat Anastasia Kuzminová. Úspěšná biatlonistka sice po sezoně ukončila svou kariéru, avšak trénovat prý hodlá dál, protože uvažuje o tom, že by ještě mohla pomáhat slovenskému týmu ve štafetách.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Relax time and best regeneration in hot springs in #kamchatka

Příspěvek sdílený Anastasia Kuzmina (@nastja.kuzminova),Dub 24, 2019 v 4:05 PDT

Do Dominikánské republiky za teplem, mořem a plážemi odletěla další italská hvězda Lisa Vittozziová.

vk, Sport.cz, Právo

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.