Živě

Odcházení? Kdepak. Mäkäräinenová pokračuje v kariéře

7. května 2019 11:00 - Helsinky

Koncem května má oznámit své rozhodnutí ohledně možného comebacku Gabriela Koukalová, už dnes se ale nechala slyšet její někdejší finská soupeřka Kaisa Mäkäräinenová, že bude ještě minimálně jednu sezonu pokračovat v kariéře. Šestatřicetiletá držitelka šesti medailí z mistrovství světa nechybí v reprezentační biatlonové nominaci, kterou zveřejnil finský svaz před nadcházejícím úvodním soustředěním. Toho se Mäkäräinenová nezúčastní, neboť se už několik let připravuje individuálně.

 

Český biatlon, Petr Slavík

Trojnásobná vítězka celkového hodnocení Světového poháru už loni zvažovala, že s vrcholovým biatlonem skončí, nakonec se rozhodla pokračovat. V minulé sezoně ovládla tři závody SP a celkově skončila sedmá, mistrovství světa v Östersundu jí však nevyšlo.

mm, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.