Rubriky:

Biatlon

Před Novým Městem bude MS v letním biatlonu nově v Ruhpoldingu

8. listopadu 2019 12:33 - Salcburk

Mezinárodní biatlonová unie (IBU) změnila dějiště letního mistrovství světa pro srpen 2020. Místo Kontiolahti se bude závodit v Ruhpoldingu, protože finské středisko už má na příští kalendářní rok přidělené dva zimní Světové poháry. O rok později v létě 2021 se biatlonisté již potřetí představí na kolečkových lyžích v Novém Městě na Moravě.

 

Instagram: Ivona Fialková (story)

Výkonná rada IBU se rozhodla letní šampionát přeložit, aby se zabránilo tomu, že stejné místo uspořádá tři hlavní akce v jednom roce. V Kontiolahti totiž bude v březnu předposlední závod Světového poháru této sezony a v listopadu další, který zahájí nový ročník.

Novoměstská Vysočina Arena získala již dříve pořadatelství letního MS pro rok 2021. Nejbližší Světový pohár v biatlonu se tam uskuteční na začátku března příštího roku.

ČTK

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.