Rubriky:

Biatlon

Biatlonisty odmítli ubytovat v hotelu během MS: Kazíte nám reputaci!

5. února 2020 15:27 - Anterselva/Praha

Na nečekaný problém narazila švédská biatlonová výprava před blížícím se mistrovství světa. V hotelu, kde tým nabitý olympijskými a světovými šampiony pravidelně bydlel, už nejsou vyslanci severského království vítáni.

 

Darko Bandic, ČTK/AP

Vedení hotelu v severoitalské Anterselvě odmítlo hostit ve svých pokojích Hanu Öbergovou či Sebastiana Samuelssona a spol. s tím, že po předchozích pobytech s nimi nemá dobrou zkušenost.

„Nebyli jsme tam už vítáni," přiznal deníku Dagens Nyhetter kouč švédské reprezentace Mattias Nilsson.

„Myslí si, že je pomlouváme a děláme jim špatnou pověst," pokračoval trenér s tím, že management hotelu měl za to, že si Švédové veřejně stěžovali na špatné hygienické podmínky v ubytování poté, co při loňské zastávce Světového poháru většina týmu onemocněla žaludečními problémy.

Kouzlo, proměna! To je poprvé, žasne česká biatlonová naděje

I nyní trápí švédský tým zdravotní patálie. Jesper Nelin bojuje s nachlazením a během pobytu v Hochfilzenu byl od zbytku týmu izolován.

Švédská výprava je momentálně na soustředění v italské Val Ridanně a směrem k reprezentantům panují velká očekávání od fanoušků. Po posledním MS v Östersundu obhajují Švédové hned tři medaile.

roj, Sport.cz

ČT sport MS Anterselva - smíšená štafeta dvojic dnes 15:15
20200220T15:15:00+0100
MS Anterselva - smíšená štafeta dvojic
MS Anterselva - smíšená štafeta dvojic
MS Anterselva - smíšená štafeta dvojic

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.