Rubriky:

Biatlon

OBRAZEM: Soukalová se pochlubila krásnými fotkami ze svatební cesty u moře

6. června 2016 15:58 - Praha

Nejlepší biatlonistka minulé sezóny Světového poháru Gabriela Soukalová, nově již Koukalová, se na svém facebookovém účtu pochlubila krásnými fotografiemi ze svatební cesty se svým novopečeným manželem Petrem Koukalem. To, odkud krásné snímky jsou, sice neprozradila, s největší pravděpodobností se ale jedná o Maledivy.

 

Facebook

„Ahoj všichni, moc se omlouvám, že jsem se dlouho neozvala, ale snažila jsem si volno po sezóně užít se vším všudy a pořádně si odpočinout, tak jsem na pár týdnů zahodila mobil. Tak se vám to tady aspoň pokusím shrnout do fotek," napsala Koukalová ke svým fotografiím.

Populární biatlonistka na sociální síť nahrála fotky z líbánek, které následovaly po svatbě v pátek 13. května. Na nádherném místě kdesi u moře je překvapila hezká výzdoba v apartmánu pro novomanžele.

Jak si nedávná nevěsta i badmintonista Koukal, který se nyní už připravuje na svou třetí olympiádu, užívali, si můžete prohlédnout v galerii.

oc, Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.