Rubriky:

Biatlon

Biatlonový baby boom? Další soupeřka Koukalové čeká dítě

10. dubna 2017 12:34 - Oslo

Někdejší mistryně světa Miriam Gössnerová a jeden z nejlepších světových slalomářů Felix Neureuther očekávají narození dítěte. Německý sportovní pár oznámil radostnou novinu v neděli na sociálních sítích. O termínu narození potomka se ale oba nastávající rodiče nezmínili.

 

Profimedia.cz

„Počátek všeho je maličký. Hrozně moc se těšíme," napsal Neureuther k fotografii, na níž klečí před svou přítelkyní a dává jí pusu na bříško. Oba jsou momentálně na dovolené v Norsku, jinak mají dům v Garmisch-Partenkirchenu.

"Der Ursprung aller Dinge ist klein"!! Wir freuen uns unglaublich❤️

Zveřejnil(a) Miriam Gössner dne 9. duben 2017

Šestadvacetiletá blondýnka a o sedm let starší lyžař tvoří pár čtvrtým rokem. Od biatlonu si musela Gössnerová odpočinout poté, co si před čtyřmi roky při nehodě na kole zlomila čtyři obratle a přišla o olympiádu v Soči. Během závodní pauzy se pak objevila i na titulní stránce německé mutace pánského časopisu Playboy.

Kvůli mateřským povinnostem přerušily v posledních letech kariéru i další renomované biatlonistky, např. Marie Dorinová-Habertová z Francie, Švýcarka Selina Gasparinová, slovenská reprezentantka Anastasia Kuzminová či naposledy Běloruska Darja Domračevová. Trojnásobná olympijská vítězka se do kolotoče SP vrátila teprve letos v lednu poté, co loni v říjnu porodila dceru Xenii, kterou má s norskou biatlonovou legendou Olem Einarem Björndalenem.

mm, ČTK, Sport.cz

ČT sport MS Anterselva - vytrvalostní závod žen zítra 14:15
20200218T14:15:00+0100
MS Anterselva - vytrvalostní závod žen
MS Anterselva - vytrvalostní závod žen
MS Anterselva - vytrvalostní závod žen

Časová osa: Biatlon

MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.