Rubriky:

Biatlon

Tajemství prozrazeno. Co si přeje zažít v Östersundu český biatlonista? To budete zírat

30. listopadu 2017 13:58 - Östersund

Tajemství je venku. Opora českého biatlonu prozradila, jaké přání by si ráda splnila ve švédském Östersundu, kde se momentálně koná úvodní podnik nové sezóny Světového poháru. A kupodivu není spojené s biatlonem, nýbrž s úplně jinou disciplínou. Co si Michal Krčmář podle serveru biatlon.cz přeje? Možná to překvapí i vás.

 

Český biatlon, Petr Slavík

Michal Krčmář by si totiž přál, aby mohl ve Švédsku jednou zafandit v některém z evropských pohárů své milované Spartě. Ze střelnice a tratí Švédské národní biatlonové arény dohlédnete přímo na stadión Östersunds FK, který v této sezóně senzačně postoupil v Evropské lize do jarních vyřazovacích bojů a udělal tak maximum, aby se českému biatlonistovi přání splnilo.

Fanoušci i samotný Krčmář dobře vědí, že zádrhel je na straně Sparty, současné výkony Letenských nevěstí směrem k účasti v evropských pohárech nic moc pozitivního. Třeba se ale Sparta zvedne a český reprezentant se jednou dočká. Letos si v Östersundu zahrály kluby jako Galatasaray Istanbul, Athletic Bilbao nebo třeba Hertha Berlín, které v minulosti jezdily i na Spartu...

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon