Živě

Jen tři Češi poznali výjimečnou atmosféru. Jaká je TOP liga bojovníků?

19. února 2019 12:03

Jen tři lidé z Češka poznali atmosféru nejprestižnější MMA ligy. Pod organizací UFC jako první bojoval Karlos Vémola, za pár dnů se v Praze představí Lucie Pudilová. Třetím je Viktor Pešta, který pro Sport.cz promluvil o zákulisí této TOP soutěže, která má jen na facebooku téměř 23 milionů fanoušků.

Sport.cz

Pešta odpověděl na šest otázek, které poodhalí příznivcům MMA organizaci, kterou sice někteří konkurenti dokážou přeplatit, přesto jde o nejprestižnější a nejsledovanější ligu, která už od roku 1993 píše historii smíšených bojových umění.

V čem má české MMA rezervy, proč si UFC vybralo Prahu, jaká je kvalita zápasů, proč je tato organizace jako velký stroj, kolik stran má smlouva zápasníka UFC, může mít bojovník svoji videohru, mrzí Peštu, že nebude zápasit v Praze, vrátí se UFC do Česka a jak to je s financemi? Na vše najdete odpovědi ve videu.

Viktor Pešta vs. Alexandr Jemeljaněnko, bitva v MMA

O2 TV Sport

jab, lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.