Jen tři Češi poznali výjimečnou atmosféru. Jaká je TOP liga bojovníků?

19. února 2019 12:03

Jen tři lidé z Češka poznali atmosféru nejprestižnější MMA ligy. Pod organizací UFC jako první bojoval Karlos Vémola, za pár dnů se v Praze představí Lucie Pudilová. Třetím je Viktor Pešta, který pro Sport.cz promluvil o zákulisí této TOP soutěže, která má jen na facebooku téměř 23 milionů fanoušků.

Sport.cz

Pešta odpověděl na šest otázek, které poodhalí příznivcům MMA organizaci, kterou sice někteří konkurenti dokážou přeplatit, přesto jde o nejprestižnější a nejsledovanější ligu, která už od roku 1993 píše historii smíšených bojových umění.

V čem má české MMA rezervy, proč si UFC vybralo Prahu, jaká je kvalita zápasů, proč je tato organizace jako velký stroj, kolik stran má smlouva zápasníka UFC, může mít bojovník svoji videohru, mrzí Peštu, že nebude zápasit v Praze, vrátí se UFC do Česka a jak to je s financemi? Na vše najdete odpovědi ve videu.

Viktor Pešta vs. Alexandr Jemeljaněnko, bitva v MMA

O2 TV Sport

jab, lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.