Vémolův odchod? Velká zrada! Proti XFN se prý strhla masivní a promyšlená kampaň

13. února 2019 07:20 - Praha

Jeden odchod strhl lavinu, která se nyní valí a organizaci XFN přidělala pro nejbližší dny a týdny velké starosti navíc. Karlos Terminátor Vémola opustil tuto společnost a přešel k rivalovi, upsal se značce Oktagon MMA. Český rybník bojových umění okusil mořské vlnobití, kde hrozí i soudy. „V roce 2018 jsme vyplatili 110 zápasníků. Není pravda, že XFN neplatí své zápasníky a není pravda, že svým zápasníkům dluží,“ řekl v rozhovoru pro Sport.cz promotér této organizace Petr Kareš. Co nyní chystá, co může následovat, na koho sází a chce se s Vémolou dohodnout? Odpovědi najdete v našem videu.

Sport.cz

Před dvěma dny začal veřejný příběh rozvodu nejlépe placeného MMA zápasníka v Česku a XFN nabírat na obrátkách. Podle Kareše v neděli večer Vémola oznámil odchod, konec s touto organizací.

V pondělí Oktagon MMA slavnostně na sledované tiskové konferenci oznámila příchod nového koně do své stáje. Od té doby je v médiích a na sociálních sítích trojčlenka XFN - Vémola - Oktagon MMA v popředí zájmu, který se může pohnout do více směrů. Nikdo teď ale neví kam!

Karlos Vémola přestoupil do Oktagonu i kvůli zápasu s Attilou Véghem

Sport.cz

jab, lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.