Živě

Hvězdu zatkla policie. Slavný bojovník rozdupal fanouškovi telefon

12. března 2019 07:52 - Miami/Praha
(Aktualizováno: 12. března 2019 10:55)

Známý bojovník MMA Conor McGregor má pořádný průšvih. Hvězdu UFC údajně zatkla v pondělí ráno policie kvůli konfliktu s fanouškem. Ten si chtěl známého sportovce vyfotit, ale to neměl dělat. McGregora to naštvalo, vzal mu telefon a rozdupal ho. Incident se měl odehrát v pět hodin ráno. Po zaplacení kauce byl propuštěn.

Video již není dostupné

sntv

Třicetiletý bojovník je v Miami s rodinou, aby tam oslavil šedesáté narozeniny své maminky Margaret. Nyní ale bude mít nejspíš jiné starosti. Jak uvedl list The Sun, byl McGregor obviněn z loupeže a dalších přestupků. Po zaplacení kauce ve výši 12 500 dolarů byla hvězda UFC propuštěna.

Poté, co McGregor zjistil, že si jej chce fanoušek nad ránem vyfotit, přiběhl k muži a vytrhl mu telefon. Následně na něj několikrát dupl. Pro jistotu pak ale telefon sebral, tvrdí policie v Miami.

Video již není dostupné

Bojovník Conor McGregor má opět problémy se zákonem

sntv

„McGregor se zapojil do drobného sporu, který nakonec řešila policie. Slibuje plnou spolupráci při vyšetřování případu," prohlásil právník irské hvězdy Samuel Rabin.

V dubnu minulého roku hvězda MMA v Brooklynu s dalšími zhruba dvěma desítkami lidí zaútočila na autobus převážející zápasníky na UFC 223. Podle záznamů bezpečnostních kamer vzal Ir vozík na zavazadla, rozbil jím okno a konflikt byl na světě. McGregor následně vyfasoval pět dnů veřejně prospěšných prací a musel absolvovat kurz sebeovládání a uhradit vzniklé škody.

„Děkuji soudu, že mi dovolil pokračovat a napravit chybu. Také bych rád poděkoval rodině, přátelům a fanouškům za podporu," pronesl jeden z nejpopulárnějších zápasníků MMA.

Bude se omlouvat zase?

rjm, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.