Živě

Drsňák je pro smích celému světu. Neuvěříte, proč prohrál zápas

13. května 2019 07:49 - Baku/Praha

Senzace, šok. Tohle se jen tak nevidí. Během turnaje série Grand Slam v judu, který se koná v ázerbajdžánském Baku, byl ve váhové kategorii do 81 kilogramů ukončen předčasně zápas kvůli kuriozitě. O co šlo, se můžete podívat na přiloženém videu, stojí to za to.

Video již není dostupné

International Judo Federation, sntv

Nikdo ani nedutal, na turnajích Grand Slamu jsou k vidění skvělé souboje judistů. Jenže, když se do sebe pustili Portugalec Anri Egutidze a Švéd Robin Pacek, nevěřili fanoušci vlastním očím. Z kimona Portugalce totiž během zápasu na tatami vypadl mobil.

Zápas byl předčasně ukončen, Portugalec byl diskvalifikován. Nejspíš před utkáním poslouchal hudbu a pak na přístroj zapomněl. Za svou děravou paměť tvrdě zaplatil, ovšem fanoušci na jeho souboj dlouho nezapomenou a Portugalec bude rovněž hitem internetu.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.