Rubriky:

Bojové sporty

Živě

Drsňák je pro smích celému světu. Neuvěříte, proč prohrál zápas

13. května 2019 07:49 - Baku/Praha

Senzace, šok. Tohle se jen tak nevidí. Během turnaje série Grand Slam v judu, který se koná v ázerbajdžánském Baku, byl ve váhové kategorii do 81 kilogramů ukončen předčasně zápas kvůli kuriozitě. O co šlo, se můžete podívat na přiloženém videu, stojí to za to.

International Judo Federation, sntv

Nikdo ani nedutal, na turnajích Grand Slamu jsou k vidění skvělé souboje judistů. Jenže, když se do sebe pustili Portugalec Anri Egutidze a Švéd Robin Pacek, nevěřili fanoušci vlastním očím. Z kimona Portugalce totiž během zápasu na tatami vypadl mobil.

Zápas byl předčasně ukončen, Portugalec byl diskvalifikován. Nejspíš před utkáním poslouchal hudbu a pak na přístroj zapomněl. Za svou děravou paměť tvrdě zaplatil, ovšem fanoušci na jeho souboj dlouho nezapomenou a Portugalec bude rovněž hitem internetu.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.