Živě

Fanoušci v údivu. Fury předvedl úhybné manévry jak z akčního filmu

17. června 2019 21:25 - Las Vegas/Praha

Fanoušci boxu žasnou nad pohyblivostí téměř sto dvacet kilogramů vážícího Tysona Furyho, který v ringu během zápasu s Němcem Tomem Schwarzem předvedl nečekaně rychlé reakce, když pohotově uhýbal před ranami svého soupeře.

 

John Locher, ČTK/AP

Jako scéna z akčního filmu působí jeden konkrétní úsek zápasu mezi Furym a Schwarzem. V něm Schwarz vytrvale a urputně útočí na Furyho, ale ten se pohotově a velmi účinně dokáže jeho ranám vyhýbat.

Video, jak Fury hlavou doslova "utíká" soupeřovým ranám, je nyní na sociální síti Twitter hitem. Fanoušci ale britskému boxerovi netleskají pouze za tyto úhybné manévry, ale také za zápas celkově.

Ačkoli byl Fury v duelu se Schwarzem považován za favorita, nejspíše málokdo čekal, že svého soupeře vyřídí už ve druhém kole. Bývalý mistr světa v těžké váze ale svému soupeři od počátku nedal šanci a duel ovládl technickým k.o.

bak, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.