Rubriky:

Bojové sporty

Živě

Bývalý boxer Kličko byl s rodinou zachráněn z hořící jachty

25. června 2019 10:13 - Palma de Mallorca

Bývalý dlouholetý vládce světového boxu Vladimir Kličko si prožil chvíle hrůzy během plavby na pronajaté jachtě ve Středozemním moři. V noci na cestě z Ibizy na Mallorcu vypukl ve strojovně požár a po tísňovém volání se díky rychlému zásahu hasičů podařilo všechny pasažéry zachránit. Informoval o tom list Bild.

 

Twitter

Třiačtyřicetiletý Ukrajinec Kličko, jehož éru profesionálního šampiona těžké váhy ukončil v listopadu 2015 senzačně Brit Tyson Fury, byl s rodinou evakuován v půl druhé v noci. V tu chvíli byli asi sedm námořních mil od pevniny.

"Děkuji hasičům na Mallorce a také posádce na palubě, všichni se maximálně snažili, aby dostali situaci co nejrychleji pod kontrolu," řekl Kličko Bildu. Na Ibize se zúčastnil vernisáže německého umělce Leona Löwentrauta. Příčina požáru zatím není známa.

ČTK

Časová osa: Bojové sporty

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.