Živě

Brutální palba v ženském boxu! Soupeřku uspala za 7 sekund

25. července 2020 20:07 - New York/Praha

Taková palba se v boxu se jen tak nevidí. Americká prozatímní šampionka organizace WBA v muší váze Seniesa Estradaová v kalifornském kasinu Fantasy Springs Resort během pátečního nočního duelu zasypala hned v úvodu soupeřku Mirandu Adkinsovou brutální sérii úderů a už po sedmi sekundách ji knockoutovala.

 

Instagram Seniesy Estradaové

Estradaová, která se pyšní 18zápasovou vítěznou sérií, na nic nečekala rychle sázela jeden úder za druhým. Soupeřku vůbec k ničemu nepustila. Po sedmé inkasované ráně se Adkinsová bezvládně skácela k zemi a bylo po zápase.

„Bylo to jako lev proti jehňátku. Je po všem, viděli jsme jedno z nejrychlejších KO v historii ženského boxu," přibližoval dění v ringu televizní komentátor.

Vítězka po suverénním triumfu už vyhlížela další zápasy. „Teď už mě zajímají jenom duely o tituly. Musím dál vyhrávat, ale nechci už bojovat, pokud nebude ve hře titul," hlásila Estradaová.

roj, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.