Rubriky:

Bojové sporty

Bývalý šampion MMA McGregor se opět vrací do klece

20. listopadu 2020 09:05 - New York

Půl roku poté, co ohlásil již potřetí konec kariéry, se bývalý šampion smíšených bojových umění (MMA) Conor McGregor opět vrátí do klece. Dvaatřicetiletý Ir se 23. ledna utká na galavečeru organizace UFC s Američanem Dustinem Poirierem.

 

Mike Blake, Reuters

"Mám velkou radost, že mohu být zpátky a dělat zase to, co mám rád," uvedl McGregor. Kariéru ukončil již v letech 2016 a 2019, ale pak se vždy vrátil. Naposledy se v oktagonu představil letos v lednu, kdy porazil Američana Donalda Cerrona po 40 sekundách.

S Poirierem bojoval už v roce 2014 a vyhrál technickým k.o. Jeho další návrat se uskuteční zřejmě v Abú Zabí, kde si UFC vytvořila během koronavirové pandemie pro své akce uzavřenou "bublinu".

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

 Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

ČTK

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.