Rubriky:

Bojové sporty

Ukázal svoji zbraň. S čím vyrazí Kincl na Terminátora Vémolu?

19. června 2018 10:03 - Hradec Králové

Každý bojovník má svoji zbraň, které věří, tu piluje a má ji pod kůží. Tou chce drtit soupeře. Jeden sází na sílu, tvrdost, tlak, další si věří v postoji, třetí preferuje boj na zemi, jiný důvěřuje hlavě, taktice. Patrik Kincl sází hodně na fyzičku. Sport.cz se rozhodl, že podstoupí test mezi nejlepšími českými bojovníky MMA. Co kdo ukáže, s čím se vytasí?

Sport.cz

Jako první se představí Patrik Kincl, který se nyní připravuje na vyhrocený souboj s Karlosem Vémolou. „V kondici si věřím hodně, zaměřuji se na ni v tréninku a využívám ji i v zápasech. Kondičně se cítím vždycky lépe než soupeř," stojí si za svoji silnou zbraní osmadvacetiletý bojovník.

Trénink a fyzický test tohoto bojovníka z Hradce Králové vyzkoušel redaktor Sport.cz Libor Kalous, který se připravuje na zápas, jenž proběhne 13. října v Dobříši pod hlavičkou organizace GCF.

jab, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.