Rubriky:

Ostatní sporty

Ve finále SP ve vodním slalomu se představí jen dva Češi

5. července 2009 13:46 - BRATISLAVA

Ve finálových jízdách Světového poháru ve vodním slalomu v Čunovu u Bratislavy se představí pouze dva čeští reprezentanti. Ze semifinále postoupili kanoista Stanislav Ježek a kajakář Vavřinec Hradilek, kteří ve svých jízdách obsadili druhá místa. Finálové závody druhého podniku SP začnou v neděli ve 14:00.

Ježek v semifinále zajel bezchybnou jízdu, časem 98,42 sekundy obsadil druhé místo a za domácím Michalem Martikánem zaostal o dvě vteřiny. Hradilek nestačil pouze na Daniele Molmentiho a přestože na rozdíl od Itala nezaznamenal ani jeden dotyk, ztratil na něj 15 setin.

Do kanoistického finále mohl Ježka doprovodit Ján Mašek, jenže za dotyk branky dostal dvě trestné vteřiny a o sedm setin mu umístění v elitní desítce uniklo. Do finále nepostoupili ani bývalí mistři světa Jaroslav Volf s Ondřejem Štěpánkem, kteří v semifinále deblkanoistů s deseti trestnými vteřinami obsadili 11. místo.

V soutěži kajakářek se českým reprezentantkám vůbec nedařilo. Irena Pavelková obsadila 16. místo, Marie Řihoškova skončila hned za ní. Dvojnásobná olympijská vítězka Štěpánka Hilgertová pak skončila na poslední 20. příčce, když v nevydařené jízdě nasbírala 156 trestných vteřin.

ČTK

ČT sport Pokljuka - závod žen s hromadným startem konec
20200126T15:00:00+0100
Pokljuka - závod žen s hromadným startem
Pokljuka - závod žen s hromadným startem
Pokljuka - závod žen s hromadným startem
ČT sport Pokljuka - závod mužů s hromadným startem konec
20200126T12:15:00+0100
Pokljuka - závod mužů s hromadným startem
Pokljuka - závod mužů s hromadným startem
Pokljuka - závod mužů s hromadným startem

Časová osa: Ostatní sporty

Filtr článků - Ostatní sporty


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.