Rubriky:

Cyklistika

Cink po pádu nedokončil závod SP bikerů v Itálii

4. srpna 2019 21:52 - Val di Sole

Dvacáté místo Jitky Čábelické bylo nejlepším výsledkem českých bikerů na Světovém poháru v cross country ve Val di Sole. Jan Škarnitzl dojel na 41. pozici, Ondřej Cink po čtvrté příčce v pátečním short tracku italský závod kvůli pádu nedokončil.

 

Václav Šálek, ČTK

"Dneska je to velké zklamání. Cítil jsem se skvěle, chtěl jsem bojovat o dobrý výsledek, ale 300 metrů po startu jsem spadl. Rozlomil jsem helmu a kvůli kolenu jsem nemohl pokračovat. Ale teď už jsem v pořádku," napsal Cink na facebooku.

Předposlední závod SP vyhráli Mathieu van der Poel z Nizozemska a Francouzka Pauline Ferrandová-Prévotová. Seriál bude pokračovat od pátku do neděle v Lenzerheide ve Švýcarsku.

ČTK

Časová osa: Cyklistika - Tour de France 2020

Filtr článků - Cyklistika


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.