Rubriky:

Cyklistika

Nažhavený na časovku? Chlubil se hrudníkem a zval dívku na rande

17. května 2017 14:42 - Montefalco

Pořádně nažhavený byl belgický cyklista Victor Campanaerts před startem časovky na slavném Giro d'Italia. Ale nikoliv na závodění. Krátce před startem odhalil nápis na hrudníku, kterým zval dívku jménem Carlien na rande. Hříšné myšlenky jej nejspíš řádně svazovaly. Že by totiž Belgičan rozbalil na trati, o tom se asi moc mluvit nedá. Skončil na 182. místě ze 190 startujících.

Video již není dostupné

sntv

Do startu časovky mu zbývalo pár vteřin, v hlavě tam měl mít jedinou věc, maximální výkon. Belgičan Victor Campanaerts to ale na startovním roštu rozbalil po svém. Rozepnul si dres a celý rozesmátý se pochlubil nápisem, který mu zdobil hrudník. „Carlien, rande?" svítilo mu na hrudníku. Toho si televizní kamery prostě musely všimnout...

Pak se sice Belgičan stihl zahalit a vyrazil na trať. Na co v tu chvíli myslel, to je podle dosaženého času nejspíš zřejmé. Jen osm soupeřů předvedlo horší výkon. Ani to ale Campanaertsovi nezabránilo v tom, aby i v závěru ukázal fanouškům a především dívce svých snů hrudník, kde stálo, co je jeho největším přáním - tedy jít na rande s Carlien.

Zda bude přání závodníka vyslyšeno, není známo. Pokud ale bude s netradiční nabídkou Carlien souhlasit, bude Belgičan alespoň sám pro sebe vítězem.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika