Rubriky:

Golf

Živě

Spilková zahrála dvě nad par a klesla v Los Angeles na 41. místo

28. dubna 2019 10:49 - Los Angeles

Po výborném začátku si Klára Spilková v Los Angeles na svém šestém turnaji coby členka elitního okruhu LPGA opět pohoršila a do posledního kola půjde z 41. místa. V sobotu zahrála dvě rány nad par a celkové průběžné skóre má čtyřiadvacetiletá česká golfistka +1.

 

Zdeněk Sluka, Právo

Spilková podruhé za sebou a stejně jako před týdnem na Havaji prošla cutem, protože v úvodním kole předvedla 69 ran, tedy dvě pod par, a byla čtrnáctá. V pátek normu o jednu ránu překročila a výsledek třetího kola 73 složila ze tří birdie, tří bogey a jednoho double bogey.

V čele turnaje se stále drží Australanka Minjee Leeová a vede s bilancí -11. Jen o ránu hůř je na tom druhá Nanna Koerstzová Madsenová z Dánska, vítězka turnaje série Ladies European Tour na Dýšině u Plzně z roku 2016.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.