Živě

Spilková zahrála dvě nad par a klesla v Los Angeles na 41. místo

28. dubna 2019 10:49 - Los Angeles

Po výborném začátku si Klára Spilková v Los Angeles na svém šestém turnaji coby členka elitního okruhu LPGA opět pohoršila a do posledního kola půjde z 41. místa. V sobotu zahrála dvě rány nad par a celkové průběžné skóre má čtyřiadvacetiletá česká golfistka +1.

 

Zdeněk Sluka, Právo

Spilková podruhé za sebou a stejně jako před týdnem na Havaji prošla cutem, protože v úvodním kole předvedla 69 ran, tedy dvě pod par, a byla čtrnáctá. V pátek normu o jednu ránu překročila a výsledek třetího kola 73 složila ze tří birdie, tří bogey a jednoho double bogey.

V čele turnaje se stále drží Australanka Minjee Leeová a vede s bilancí -11. Jen o ránu hůř je na tom druhá Nanna Koerstzová Madsenová z Dánska, vítězka turnaje série Ladies European Tour na Dýšině u Plzně z roku 2016.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.