Živě

Spilková se na LPGA rozkoukala a znovu s přehledem prošla cutem

4. května 2019 09:20 - Daly City

Golfistka Klára Spilková se na turnaji v Daly City po nadějném úvodním kole ještě zlepšila a bez problémů prošla potřetí za sebou na LPGA do finálových bojů. Čtyřiadvacetiletá pražská rodačka se na Mediheal Championship dělí po druhém kole se skóre -1 o jednadvacáté místo.

 

Zdeněk Sluka, Právo

Úvodní kolo na náročném hřišti Lake Merced zvládla Spilková v paru a v pátek v Kalifornii zahrála ještě lépe. Po čtyřech birdie a třech bogey překonala normu hřiště o jednu ránu a s náskokem čtyř úderů na cut prošla do víkendových kol. Průběžné pořadí vede Korejka Rjo So-jon s výsledkem -7.

Česká olympionička Spilková ve své premiérové plnohodnotné sezoně na LPGA Tour startuje na sedmém turnaji. Na úvodních čtyřech nedokázala projít cutem, ale na předchozích dvou akcích v dubnu se jí to podařilo. Na Havaji v Oahu skončila na 32. místě a v minulém týdnu obsadila 42. příčku v Los Angeles.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.