Spilková je před posledním kolem v Daly City na děleném 20. místě

5. května 2019 08:33 - Daly City

Klára Spilková zahrála ve třetím kole turnaje LPGA Mediheal Championship jednu ránu nad normu hřiště a do posledního dne vstoupí z děleného 20. místa. Čtyřiadvacetiletá golfistka je v Daly City v paru, stejně jako jedenáct soupeřek. Do čela se dostala Korejka Kim Si-jong a má skóre -10.

 

Zdeněk Sluka, Právo

Spilkové se v sobotu nepovedla první devítka. Po úvodním birdie a paru zahrála na zbylých sedmi jamkách dvě double bogey a dvě bogey a měla pět ran nad normu. Ve druhé polovině kola se však výrazně zlepšila, zahrála čtyři birdie a potřebovala na ni o devět úderů méně. Kolo tak dokončila s výsledkem +1.

Na náročném hřišti Lake Merced v Kalifornii absolvuje česká olympionička ve své premiérové plnohodnotné sezoně na LPGA Tour sedmý turnaj. Na úvodních čtyřech nedokázala projít cutem, ale na předchozích dvou akcích v dubnu se jí to podařilo. Na Havaji v Oahu skončila na 32. místě a v minulém týdnu obsadila 42. příčku v Los Angeles.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.