Rubriky:

Golf

Živě

Fowler zatím vede golfové US Open, Woodse první kolo čeká

13. června 2019 22:42 - Praha

Americký golfista Rickie Fowler zatím zvládl nejlépe první kolo majoru US Open. Na hřišti v Pebble Beach zahrál pět ran pod par, ale do úvodního dne ještě nezasáhli všichni favorité. Obhájce titulu Brooks Koepka, který může útočit na vítězný hattrick, i Tiger Woods se teprve rozcvičují.

 

Carolyn Kaster, ČTK/AP

Fowler, čekatel na titul kategorie major, obešel osmnáct jamek s šesti birdie a jedním bogey. Mohl vyrovnat Woodsův výsledek 65 ran z 1. kola v roce 2000, kdy se US Open hrálo rovněž v Pebble Beach, ale pat na závěrečné osmnáctce do birdie neproměnil.

Slušně začal jeden z favoritů Rory McIlroy. Severoirský hráč sice na první jamce zapsal bogey, ale ve zbytku kola přidal čtyři birdie. Má tři rány pod par a v rozehraném dni je na děleném čtvrtém místě jako třeba Argentinec Emiliano Grillo.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.