Živě

Fowler zatím vede golfové US Open, Woodse první kolo čeká

13. června 2019 22:42 - Praha

Americký golfista Rickie Fowler zatím zvládl nejlépe první kolo majoru US Open. Na hřišti v Pebble Beach zahrál pět ran pod par, ale do úvodního dne ještě nezasáhli všichni favorité. Obhájce titulu Brooks Koepka, který může útočit na vítězný hattrick, i Tiger Woods se teprve rozcvičují.

 

Carolyn Kaster, ČTK/AP

Fowler, čekatel na titul kategorie major, obešel osmnáct jamek s šesti birdie a jedním bogey. Mohl vyrovnat Woodsův výsledek 65 ran z 1. kola v roce 2000, kdy se US Open hrálo rovněž v Pebble Beach, ale pat na závěrečné osmnáctce do birdie neproměnil.

Slušně začal jeden z favoritů Rory McIlroy. Severoirský hráč sice na první jamce zapsal bogey, ale ve zbytku kola přidal čtyři birdie. Má tři rány pod par a v rozehraném dni je na děleném čtvrtém místě jako třeba Argentinec Emiliano Grillo.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.