Rubriky:

Golf

Živě

Hit internetu. Hráčka si po zpackaném úderu ulevila pěkně po česku

30. července 2019 18:30 - Évian-les-Bains

Emoce, drsné výrazy. To prostě ke sportu patří. Ne že ne. Jen se ne vždy vše dostane ke sluchu publika. U golfu možná je ostřejší výraz pro někoho překvapením. Ale vskutku to není jen předpokládaná noblesa na exkluzivním trávníku, jak ostatně potvrzuje video, které se stalo hitem internetu. Tedy pro česky rozumějící publikum.

 

Katy Kildee, ČTK/AP

No ano. České kořeny Jessica Kordová nezapře. Hráčka, u jejíhož jména na sportovních akcích je americká vlaječka, po zpackaném úderu při Evian Championship ve Francii prohovořila po svém. Tedy pěkně po česku a pořádně zemitě.

„Do p..., vole," vyjelo z Kordové nesalonní vyjádření. Poněkud specificky dcera slavného tenisty komentovala, že se zrovna trefila jinam, než kam chtěla. Vypínat to v přímém přenosu nikdo nestihl a útlocitní diváci možná kroutili hlavou.

https://www.facebook.com/GolfChannelCZ/videos/695741560874185/

Kordová ve Francii obsadila sedmnácté místo. Vyhrála Korejka Ko Čin-jong, která tak po úvodním majoru sezony LPGA, dubnovém ANA Inspiration, ovládla i ten závěrečný – Evian Championship.

vap, Sport.cz

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.