Rubriky:

Golf

Slavný golfista Ballesteros má za sebou další operaci

2. prosince 2008 19:48 - MADRID

Slavný golfista Seve Ballesteros má za sebou další operaci. Lékaři mu při ní tentokrát odsáli tekutinu z mozku. Jednapadesátiletý Ballesteros se zákroku podrobil v madridské nemocnici La Paz, kde lékaři provedli i tři předchozí operace zhoubného nádoru.

Podle agentury AP zavedli lékaři do mozku vítěze pěti turnajů kategorie major trubici a odsáli tekutiny. Také upravili poškození lebeční kosti, ke kterému došlo po jednom z předchozích zákroků. Jak uvedla nemocnice v prohlášení, Ballesteros je po zákroku ve stabilizovaném stavu na jednotce intenzivní péče.

Slavný golfista se k zákroku do nemocnice vrátil po pouhých dvou týdnech. Z nemocnice byl totiž propuštěn 18. listopadu poté, co předtím podstoupil tři operace během 18 dnů kvůli zhoubnému nádoru.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.