Rubriky:

Golf

Jenčovský kandiduje

13. února 2009 23:43

Protikandidátem Milana Veselého na post prezidenta České golfové federace bude Jan Jenčovský, bývalý manažer Ypsilon Golf Resortu Liberec.

Oficiální kandidatura Jana Jenčovského na post prezidenta byla na Českou golfovou federaci podána dnes odpoledne Petrem Kupfem, prezidentem Ypsilon Golf Resort Liberec.

Jenčovský v tomto klubu působil jako manažer, přivedl resort k dvojnásobnému titulu Hřiště roku a úspěšně uspořádal profesionální turnaje EPD Tour a Challenge Tour.

Již dříve navrhl Výkonný výbor ČGF za kandidáta současného prezidenta Milana Veselého. Přihlášky na post prezidenta nebo členů výboru lze zasílat do 28. února. Volební konference se uskuteční 14. března v pražském hotelu InterContinental.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.