Živě

Golfový PGA Championship vynechají i Harrington s Molinarim

31. července 2020 12:05 - New York

Odložený golfový PGA Championship, který začne příští týden v San Franciscu, vynechají také Ir Pádraig Harrington s Italem Francescem Molinarim. Již dříve oznámili svou absenci na úvodním majoru roku Angličané Lee Westwood s Eddiem Pepperellem či Korejec Jang Jong-un.

 

Darron Cummings, ČTK/AP

Vítěze tří majorů a kapitána týmu Evropy v Ryder Cupu Harringtona nahradí Američan Talor Gooch, místo předloňského šampiona British Open Molinariho bude hrát další Američan Troy Merritt.

Kvůli koronaviru se golf v zámoří nehrál tři měsíce. PGA Tour se znovu rozjela v polovině června, ale všechny turnaje až do konce sezony se stejně jako PGA Championship a US Open uskuteční bez diváků. Tři majory byly kvůli pandemii posunuty o několik měsíců, British Open bylo zrušeno.

Golfové US Open se bude kvůli koronaviru hrát bez diváků

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.