Rubriky:

Golf

Vítěz z Wentworthu Hatton vede golfový turnaj v Las Vegas

16. října 2020 09:46

Po nedělním vítězství na prestižním turnaji BMW PGA Championship v britském Wentworthu rozehrál anglický golfista Tyrrell Hatton výborně CJ Cup v La Vegas. V prvním kole akce PGA Tour s dotací 9,75 milionu dolarů zahrál sedm ran pod par a vede o jeden úder před Američany Russellem Henleym a Xanderem Schauffelem.

 

Chase Stevens, ČTK/AP

"Musím říct, že toho mám v této chvíli dost. Pořád se peru s časovým posunem, dneska to byl hodně dlouhý den, doufám, že se tentokrát pořádně vyspím," uvedl Hatton, který den před začátkem turnaje oslavil 29. narozeniny.

V Las Vegas může navázat na březnový triumf z Orlanda, kde ovládl Arnold Palmer Invitational a připsal si první titul na PGA Tour.

Australané kvůli koronaviru zrušili tři tradiční golfové turnaje

CJ Cup se přesunul do Nevady kvůli koronavirovým cestovním omezením z Koreji. Turnaj přišel o účast světové jedničky Američana Dustina Johnsona, který měl pozitivní test na covid-19.

Přesto se sešla silná konkurence v čele se světovou dvojkou Španělem Jonem Rahmem, který se dělí o čtvrté místo. Turnaj se 78 účastníky se hraje bez cutu.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.