Rubriky:

Golf

Schauffele předvedl v Las Vegas smršť birdie a rekord hřiště

17. října 2020 09:09 - Las Vegas

Do čela golfového turnaje PGA Tour v Las Vegas se po druhém kole dostal Američan Xander Schauffele, který v pátek na úvodních devíti jamkách zahrál sedmkrát birdie. Hřiště nakonec obešel na 64 ran a v polovině CJ Cupu má náskok tří úderů před druhým Angličanem Tyrrellem Hattonem, který bojuje o další úspěch po nedělním vítězství na BMW PGA Championship v britském Wentworthu.

 

Twitter@PGATOUR

Na druhé páteční devítce přidal Schauffele už jen jedno birdie, ale nechyboval a vytvořil nový rekord hřiště Shadow Creek.

"Mrzí mě, že jsem nezahrál těch birdie víc, ale aspoň nebylo žádné bogey," uvedl osmý hráč světového žebříčku. "Tempo hry trochu opadlo, bylo horko a člověk pak snadno trochu ztratí koncentraci."

Obhájce vítězství Američan Justin Thomas se dělí o osmé místo. Španěl Jon Rahm, který by se mohl vrátit do čela světového žebříčku v případě prvenství, ztrácí na 15. příčce deset ran na Schauffeleho. CJ Cup se přesunul do Nevady kvůli koronavirovým cestovním omezením z Koreji.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.