Rubriky:

Golf

Profesionálové nabírají i propouštějí

11. ledna 2011 12:14

Novou tváří PGA Czech se stala Daniela Proroková. Profesionální golf naopak opustil Michal Abrahám a Vladimíru Stejskalovi bylo podmíněně pozastaveno členství.

Dvanáct hrajících profesionálů má od 10. ledna česká PGA. Posledním přírůstkem je Daniela Proroková, která od amatérů přestoupila s handicapem 1,8.

Český profesionální golf má nyní 225 členů a to včetně Vladimíra Stejskala, který má podmíněně pozastaveno členství do 30. června 2011. Michalu Abrahámovi bylo členství ukončeno k 1. lednu letošního roku, protože dlouhodobě neplatil příspěvky. Potvrdil to Petr Mrůzek, šéf disciplinární komise PGAC.

Na přelomu roku se řady organizace rozrostly o rekordních 26 nových jmen včetně hrajících profesionálů Kláry Spilkové a Martina Příhody.


Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.