Frys.com Open: Briny Baird opět bez vítězství

10. října 2011 17:28

Po třetím kole Frys.com Open, Briny Baird, vedoucí muž leaderboardu prohlásil, že získat při svém 348. startu v PGA TOUR konečně turnajové vítězství by ho učinilo šťastným jen pro pomíjivou chvilku. Ale způsob, jakým o něj přišel, ho nejspíš bude pronásledovat hodně dlouho.  

Briny Baird totiž prohrál s Brycem Molderem až na šesté jamce play off! To se odehrávalo na čtyřparových jamkách č. 17 a 18. Až do šesté série hráli oba finalisté jamky naprosto shodně: na sedmnáctce třikrát birdie, na osmnáctce dvakrát par. Ten ke své smůle zopakoval Baird i potřetí, zatímco Molder proměnil putt do birdie z necelých dvou metrů a získal tak první vítězství na PGA TOUR....

Odkaz na plný článek


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.