Spilkové dvě rozdílné devítky, ale start se v Dubaji povedl

14. prosince 2011 14:07

Na první jamce hned birdie a celkem pět jamek pod par na první devítce. To byl povedený start Kláry Spilkové na Dubai Ladies Masters. Pak se sice šestnáctiletá profesionálka ve finále Ladies European Tour potrápila s double bogey, ale i tak na nejlepší mnoho neztratila.

Klára Spilková (E, 72) začínala na desáté jamce a po sedmnáctce byla pět ran pod parem hřiště a ve vedení na turnaji Dubai Ladies Masters! Skvělé! Potom však zahrála tři bogey a především zbytečné double bogey na osmé jamce par 4.

„Bohužel jsem zahrála drajv do keře a musela jsem dropovat. Pak jsem ještě jednou trefila keř a výsledkem bylo double bogey. Spokojená jsem s puttování, spadlo mi tam hodně úderů,“ říká Spilková.

Odkaz na plny clanek

Exegolf

Časová osa: Golf

Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.