Živě

Spilkové dvě rozdílné devítky, ale start se v Dubaji povedl

14. prosince 2011 14:07

Na první jamce hned birdie a celkem pět jamek pod par na první devítce. To byl povedený start Kláry Spilkové na Dubai Ladies Masters. Pak se sice šestnáctiletá profesionálka ve finále Ladies European Tour potrápila s double bogey, ale i tak na nejlepší mnoho neztratila.

Klára Spilková (E, 72) začínala na desáté jamce a po sedmnáctce byla pět ran pod parem hřiště a ve vedení na turnaji Dubai Ladies Masters! Skvělé! Potom však zahrála tři bogey a především zbytečné double bogey na osmé jamce par 4.

„Bohužel jsem zahrála drajv do keře a musela jsem dropovat. Pak jsem ještě jednou trefila keř a výsledkem bylo double bogey. Spokojená jsem s puttování, spadlo mi tam hodně úderů,“ říká Spilková.

Odkaz na plny clanek

Exegolf

Časová osa: Golf

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.