Rubriky:

Golf

Už mě ty drby unavují, popřela tenistka Wozniacká rozchod s golfistou McIlroyem

15. října 2013 09:26 - Kodaň

"Tyhle drby už mě opravdu unavují. Není na tom zbla pravdy." Tak reagovala dánská tenistka Caroline Wozniacká na nejnovější informace britských médií, že se rozešla se svým severoirským přítelem, golfistou Rorym McIlroyem.

 

ČTK

Britská a irská média v pondělí uváděla, že vztah bývalých světových jedniček ukončil po dvou letech McIlroy. Golfistovi prý mimo jiné vadilo, že Wozniacká na twitteru zveřejnila jeho fotografii, jak spí s brýlemi na nose.

"Myslím, že už si asi nechám svůj soukromý život jen pro sebe. Chci žít mimo kurt bez spekulací," řekla Wozniacká, které se stejně jako McIlroyovi v poslední době ve sportu nedaří tak jako dřív. "Náš vztah je v pohodě. Štve mě, že média a takzvané zdroje neustále rozšiřují nějaké drby. Píšou si, co chtějí," dodala dánská tenistka polského původu.

ras, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.