Živě

Golfistka Hinnerová plnohodnotnou hrací kartu na LET nezískala

22. prosince 2015 18:28 - Marrákéš

Golfistka Lucie Hinnerová nevybojovala plnohodnotnou hrací kartu pro příští ročník Ladies European Tour. Ve finálové fázi kvalifikace v Marrákéši dnes zahrála své nejhorší kolo (78 ran) a místo útoku na elitní třicítku klesla z 57. místa na 66. příčku.

 

Facebook

Díky tomu, že při své třetí účasti ve finále kvalifikace poprvé prošla cutem, si Hinnerová již po čtyřech kolech zajistila alespoň limitovanou účastnickou kartu, takže se příští rok může na elitním evropském okruhu objevit. Účinkování zakončila pětadvacetiletá česká hráčka s bilancí osm úderů nad par, k postupu mezi nejlepší třicítku potřebovala mít na kontě tři rány pod par.

Plnou hrací kartu na Ladies European Tour má z českých golfistek pouze Klára Spilková, která letos skončila v páté sezoně mezi elitou na 21. místě finančního žebříčku.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.