Rubriky:

Golf

Spilková je po 1. kole turnaje v Maroku na děleném druhém místě

13. dubna 2017 20:45 - Rabat

Golfistka Klára Spilková zvládla výborně první kolo svého letošního úvodního turnaje Ladies European Tour (LET). V Maroku na Lalla Meryem Cupu zahrála tři rány pod par a je na děleném druhém místě.

 

Spilková zahrála 69 ran a zapsala šest birdie a tři bogey. "Deset zasažených fervejí a greenů, dva chip inny a 24 patů, což je můj dosavadní rekord," napsala dvaadvacetiletá profesionálka na facebooku.

Loni v Maroku neprošla cutem, ale už dvakrát zde skončila v elitní desítce. V Rabatu je od pondělí s novou nosičkou holí Kateřinou Dvořákovou. "Na hřišti Dar Es Salam se od minulého roku udělalo pár změn. Přibylo pár bunkerů a také vodní překážky. Hřiště je úzké a vcelku technicky náročné," řekla před turnajem.

V čele je po prvním dnu Gemma Dryburghová ze Skotska se skóre -4. Spolu se Spilkovou je o ránu za ní Lydia Hallová z Walesu, dvojnásobná vítězka majoru Suzann Pettersenová z Norska a jihoafrická hráčka Nicole Garciaová.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.