Rubriky:

Koronavirus a sport

I takhle se dá trénovat. Italské tenistky vyzrály na karanténu

20. dubna 2020 20:58 - Janov/Praha

Jejich video boří internet. Mladé italské tenistky si se zákazem vycházení a zavřenými sportovišti poradily po svém. Dvě juniorské hráčky z oblasti Ligurie poblíž Janova uspořádaly tréninkový zápas na střechách domů. Záznam ze svého sobotního tréninku následně umístily na sociální sítě a vy se na něj můžete podívat ve videu níže.

Video již není dostupné

sntv

Třináctiletá italská tenistka Vittoria a jedenáctiletá Carola už se nemůžou dočkat, až se po skončení restriktivních opatření v souvislosti s pandemií koronaviru vrátí na kurty. Své čekání se rozhodly zkrátit vskutku originálním způsobem.

Během sobotního odpoledne vyrazily na střechy domů, ve kterých bydlí, a společně si zapinkaly přes ulici. Záznam z jejich originálního tréninku se stal hitem sociálních sítí a vidělo ho více než osm milionů fanoušků.

pb, Sport.cz

Časová osa: Koronavirus a sport

Filtr článků - Koronavirus a sport


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.