Rubriky:

Lyže a snowboard

Vonnová se vrací. Ještě nejsem odepsaná, říká

7. ledna 2019 18:47 - Svatý Anton

Americká sjezdařka Lindsey Vonnová se o víkendu hodlá vrátit na sjezdovky a ve Svatém Antonu plánuje zahájit hon za rekordním počtem výher ve Světovém poháru. Čtyřiatřicetiletá hvězda, která si v listopadu při tréninku poranila koleno, s největší pravděpodobností se zpožděním vstoupí do sezony sobotním sjezdem. V neděli je v Rakousku na programu superobří slalom.

 

Archiv Lindsey Vonnové, Facebook

"Ještě nejsem odepsaná! Bylo to náročných šest týdnů, ale jsem zpátky na lyžích a nadšená, že mohu zase do startovní brány. Uvidíme se o víkendu ve Svatém Antonu," napsala dnes Vonnová na Instagramu, kde připojila i video z tréninku.

Nejúspěšnější žena v historii Světového poháru původně chtěla po této sezoně ukončit kariéru, i kdyby se jí nepovedlo splnit poslední cíl - překonání absolutního rekordu Ingemara Stenmarka. Od švédské legendy, která v SP vyhrála 86 závodů, ji dělí čtyři vítězství. Po zranění se ale Vonnová rozmyslela a minimálně v Lake Louise chce startovat i v další sezoně.

Program ve Svatém Antonu začne od čtvrtka tréninky. Kalendář Světového poháru pak nabídne tři víkendy věnované rychlostním disciplínám.

Z Rakouska se lyžařky přesunou do Cortiny d'Ampezzo a poté do Garmisch-Partenkirchenu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

A little windy, a TON of fun!! Back in the mix 🙌🏻💪🏻 #illbeback

Příspěvek sdílený L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn),Led 6, 2019 v 2:29 PST

ČTK

Zrušit


Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard