Rubriky:

Lyže a snowboard

Sjezdařce Veithové další zranění kolena ukončilo sezonu

12. ledna 2019 17:32 - Pozza di Fassa

Bývalá královna sjezdového lyžování Anna Veithová má potřetí vážně poraněné koleno a přijde o zbytek sezony s vrcholem na mistrovství světa v Aare. Devětadvacetiletá Rakušanka, která sbírala medaile pod dívčím jménem Fenningerová, se podrobila další operaci přetrženého zkříženého vazu.

 

Profimedia.cz

Veithová před rokem na olympijských hrách v Pchjongčchangu skončila druhá v super-G za senzační vítězkou Ester Ledeckou. V Soči o čtyři roky dříve získala v superobřím slalomu zlato a v obřím slalomu stříbro. Je také trojnásobnou mistryní světa. V sobotu na tréninku v Dolomitech se však opět zranila a následně se podrobila operaci.

V seriálu Světového poháru Veithová vyhrála 15 závodů, velký křišťálový glóbus pro nejlepší lyžařku získala v letech 2014 a 2015.

ČTK

ČT sport Crans Montana - sjezd žen konec
20210123T10:00:00+0100
Crans Montana - sjezd žen
Crans Montana - sjezd žen
Crans Montana - sjezd žen

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.