Živě

Řezáč doběhl na König Ludwig Laufu druhý

3. února 2019 15:42 - Oberammergau

Lyžař Stanislav Řezáč skončil druhý v dálkovém běhu König Ludwig Lauf na 50 kilometrů klasickou technikou. Vítězný Nor Morten Eide Pedersen ho porazil o necelé dvě sekundy. Závod žen vyhrála Švédka Lina Korsgrenová, Adéla Boudíková dojela čtvrtá a Klára Moravcová pátá.

 

Slavia pojišťovna sport team

Pětačtyřicetiletý Řezáč se v minulosti stal vítězem bavorského závodu již šestkrát, stejný počet trofejí má i finská legenda Pauli Siitonen. "Představa překonání Siitonenova rekordu byla pochopitelně kouzelná. Od čtyřicátého kilometru jsem byl na špici, závěr ale vyšel o chlup lépe Pedersenovi. Jsem spokojený, předvedl jsem své dnešní maximum," uvedl v tiskové zprávě Řezáč, jenž se nyní chystá na start Jizerské padesátky.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.