Rubriky:

Lyže a snowboard

Živě

Ledecká zvládla trénink sjezdu tentokrát bez pádu, pak šla zkoušet slalom

6. února 2019 11:51 - Aare

Den po nevydařeném superobřím slalomu skončila Ester Ledecká ve zkráceném tréninku sjezdu na mistrovství světa v Aare šestnáctá. Další česká lyžařka Kateřina Pauláthová obsadila 36. místo. Druhý trénink na nedělní závod vyhrála Švýcarka Jasmine Fluryová.

 

Leonhard Foeger, Reuters

Ledecká v prvním tréninku v pondělí upadla, na stejném svahu včera v rámci super-G skončila sedmadvacátá a výsledek oplakala. Další trénink sjezdu odjela bez většího zaváhání a za Fluryovou zaostala o 1,35 vteřiny. Hned po dojetí spěchala na trénink slalomu před páteční kombinací.

Trénink sjezdu byl dnes zkrácen. Ženy brzdily před závěrečnou pasáží a cílovým svahem, protože na něm už byl připraven mužský super-G.

Den po titulu mistryně světa v superobřím slalomu si udělala volno americká hvězda Mikaela Shiffrinová, trénink vynechala i Lindsey Vonnová. Další tréninky sjezdu mají ženy na MS na programu ve čtvrtek a v sobotu.

Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování v Aare (Švédsko):
Ženy - druhý trénink na sjezd:
1. Fluryová 1:14,13
2. Gutová-Behramiová (obě Švýc.) -0,44
3. Lieová (Nor.) -0,66
...
16. Ledecká -1,35
36. Pauláthová (obě ČR) -3,21
ČTK, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.