Rubriky:

Lyže a snowboard

Krásce s medailí gratulovala legenda. Můžeš být na sebe hrdá, vzkázala hvězda

12. února 2019 08:37 - Aare/Praha
(Aktualizováno: 12. února 2019 09:47)

S medailí na krku se loučila s kariérou Lindsey Vonnová. Hvězdná lyžařka po všech problémech, které ji v této sezoně potkaly, dokázala na mistrovství světa v Aare vybojovat ve sjezdu bronz a gratulace se k ní jen hrnuly. Jedna z nich přišla i od fenomenálního tenisty Rogera Federera.

 

Profimedia.cz

Lepší loučení s kariérou si nemohla přát, Lindsey Vonnová ve sjezdu na mistrovství světa v Aare získala bronzovou medaili a zářila štěstím. Když jí pak v mixzóně zazvonil telefon, zakřičela a usmívala se ještě víc. Na druhé straně byl legendární tenista a její kamarád Roger Federer.

„Ahoj, Lindsey, blahopřeju ti ke tvé kouzelné kariéře. Vím, čím vším jsi prošla v posledních měsících. Věřil jsem ti, sledoval jsem tvoje závody a myslel na tebe. S dětmi jsem v televizi viděl tvůj pád v super-G. Bylo mi to tak líto! O to víc mě těší tvoje medaile ze sjezdu. Dobrá práce, můžeš být na sebe hrdá. I když je to teď i trochu smutná chvíle, věřím, že si odchod co nejvíc užiješ,“ řekl Federer.

„Jsi nejlepší, Rogere,“ zareagovala lyžařská kráska. „Přijedu do Wimbledonu a podívám se na nějaké představení ve tvém podání. Těším se také, že si teď budu moci zalyžovat s tvými dětmi. Bude to skvělé. Mám Tě ráda a děkuji,“ citoval slova Lindsey Vonnové web blick.ch.

Lindsey Vonnová během své kariéry vyhrála dvaaosmdesát závodů ve Světovém poháru. Čtyřikrát získala Velký křišťálový globus. V roce 2010 na olympijských hrách ve Vancouveru vybojovala zlato ve sjezdu a bronz v super-G. Další bronz přidala o osm let později, když na olympiádě v Jižní Koreji byla třetí ve sjezdu. Ze světových šampionátů má osm medailí, dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové.

vk, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard