Živě

Kristoffersen vede po 1. kole obří slalom v Kranjské Goře

9. března 2019 12:43 - Kranjska Gora

Norský lyžař Henrik Kristoffersen vede po prvním kole obří slalom Světového poháru v Kranjské Goře. Úřadující mistr světa z Aare vede před Francouzem Alexisem Pinturaultem o 27 setin, o pět setin zpět je další Nor Leif Kristian Nestvold-Haugen.

 

Borut Zivulovic, Reuters

Už jistý majitel malého křišťálového glóbu za obří slalom Marcel Hirscher je čtvrtý. Rakušan před finálovou jízdou ztrácí na svého velkého rivala 41 setin. Po závodu nicméně může Hirscher slavit zisk osmé trofeje za celkové prvenství v SP za sebou, pokud v průběžném pořadí povede před Pinturaultem o více než 500 bodů. Dosud měl náskok 490.

Mezi branky závodu ve Slovinsku, který začal kvůli mlze na trati s dvouhodinovým zpožděním, se ještě spustí Kryštof Krýzl Jediný český zástupce ve startovní listině má číslo 66. Start druhého kola se posunul na 14:30.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.