Rubriky:

Lyže a snowboard

Živě

Po Gutové se při tréninku v Soldeu zranila i Mowinckelová

12. března 2019 14:16 - Soldeu

Ani druhý trénink lyžařek na závěrečný sjezd sezony Světového poháru v Andoře se neobešel bez vážnějšího zranění. Při pádu po skoku utrpěla zatím neupřesněné zranění pravého kolena Norka Ragnhild Mowinckelová a rozhodla se ukončit sezonu. Dvojnásobná medailistka z loňských olympijských her v Pchjongčchangu odcestuje ze Soldeu do vlasti na další vyšetření.

 

Christian Hartmann, Reuters

Mowinckelová před rokem v Koreji vybojovala nečekaně stříbrné medaile ve sjezdu a obřím slalomu. Na nedávném mistrovství světa v Aare získala bronz v kombinaci.

V pondělním úvodním tréninku měla těžký pád zkušená Švýcarka Lara Gutová-Behramiová a v Soldeu s poraněným kotníkem už nenastoupí.

Ester Ledecká v obou trénincích ztratila na nejrychlejší zhruba 1,8 sekundy. V pondělí, po návratu na lyže ze snowboardu, obsadila 16. místo, dnes skončila o dvě příčky výše. Poslední tréninkové jízdy před středečními závody vyšly nejlépe Rakušance Stephanii Venierové a Italovi Dominiku Parisovi.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.