Živě

Budu strašně krásná, uklidňuje se potlučená Ledecká před zrcadlem

24. dubna 2019 19:03 - Praha

Poněkud zachmuřeně se prohlížela po Velikonocích. Ne, žádné vrbové proutky nezanechaly podle všeho drsnější stopy na těle Ester Ledecké, která se i během svátků věnovala přípravě na sněhu i mimo něj, jak ukazuje na sítích. Ale šrámy si v zrcadle okukovat mohla a nebyla to žádná velikonoční pohodička, jak naznačuje její výraz ve tváři.

 

Ivana Roháčková

„Je to ještě pomlázka, nebo už pojistná událost? Jak jste, holky, dopadly po včerejší koledě?" psala s nadhledem po svátcích jara Ledecká a připomněla, že slavila prací na sněhu. A bolestivě. Na rozdíl od jiných dívek však neutrpěla šrám od pomlázky, ale naložila si vlastně sama, jak přiznává u fotografie, na níž se tváří tak, jak to zpravidla k vidění nebývá.

„Takhle vypadám po trénincích v bránách (vlastně každej druhej den). Jediný, co mě uklidňuje, je, že budu zřejmě hodně zdravá a strašně krásná, když se i mimo Velikonoční pondělí takhle šikovně o ty tyče cestou z kopce vypráskám," zadoufala, že v jejím případě bude platit, že těsně (po)velikonoční výplata je všeobecně prospěšná.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/posts/2170153736406789

Rozhodně ani během jarní přípravy neztrácí dobrou náladu. „Bodyguard Méďa mě vytáhl na trénink skluzu. Sám piloval předozadní rovnováhu. Přistihl nás ale trenér a náš odpolední trénink pro vás zdokumentoval," napsala též na facebook v dalším příspěvku. Tentokrát z dětského hřiště.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/videos/1699263033553806/

vap, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.